Gültaş Otomotiv

İstanbul Topkapı Teknik Oto Sanayi Sitesinde, 1998 yılında aile şirketi olarak yedek parça sektörüne adım atan GÜLTAŞ OTOMOTİV, Peugeot ve Citroen markalı araçların oto yedek parça tedarik, satış ve oto aksesuar tedarik, satışı ile ticari faliyetlerine başlamıştır.

Otomotiv sektöründeki deneyimini artırarak, büyük ilerleme kaydeden firmamız 2007 yılında İkitelli Bağcılar – Güngören Sanayi Sitesinde oto kaporta boya ve oto mekanik  alanlarında faliyet gösteren yeni yerini açmıştır.

Gültaş Otomotiv  otomotiv sektöründeki konumunu her gün biraz daha sağlamlaştırarak ve iş hacmini artırarak, yakaladığı bu ivme ile büyümeye devam etmektedir. Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde, müşteri memnuniyetini ve iş prensiplerini daima ön planda tutan Gültaş Otomotiv emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Müşteri ağını her geçen gün artıran firmamız daha hızlı ve daha etkili hizmet sunmayı hedeflediğini için 2018 yılında İkitelli Bağcılar – Güngören Sanayi Sitesinde GÜLTAŞ OTOMOTİV oto yedek parça tedarik, satış ve oto aksesuar tedarik, satışı alanlarındaki 2. Şubesini hizmete sunmuştur.   

WhatsApp chat